Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w projekcie MEDIQ!

 

Prosimy o dostarczenie pełnej dokumentacji rekrutacyjnej na adres: 

Centrum Symulacji Medycznej UM w Lublinie
ul. Chodźki 4 
4 piętro - sekretariat (pok. 417)

 

Do zakwalifikowania w projekcie konieczne jest dostarczenie KOMPLETNEJ, W PEŁNI uzupełnionej dokumentacji rekrutacyjnej (formularz, oświadczenie, deklaracja). 

UWAGA!!!!! Podczas składania dokumentacji proszę o wskazanie preferowanego terminu szkolenia zgodnie z dostępnym poniżej harmonogramem.

 

Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną wiadomość do dnia 20 miesiąca poprzedzającego szkolenie. 

 

CSM nie udziela informacji dot. kursów drogą telefoniczną - wszystkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dotyczące szkolenia dostępne są w regulaminie rekrutacji. Jednostką odpowiadającą za treść "Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie" oraz dokumentów rekrutacyjnych jest Dział ds. Funduszy Europejskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

  


Dokumenty rekrutacyjne

*Informację na temat liczby punktów przyznanych w ostatniej okresowej ocenie pracowniczej uzyskają Państwo w Dziale Kadr. Proszę wpisać "nie dotyczy" jeśli nie podlegali jeszcze Państwo w/w ocenie. 

 


Zakres tematyczny szkolenia:

Temat 1- Centrum Symulacji- projektowanie i informacje podstawowe. Edukacja medyczna z wykorzystaniem technik symulacji medycznej – teoria i praktyka 

Temat 2- Scenariusze w symulacji medycznej

Temat 3- Debriefing

Temat 4- CRM i edukacja interprofesjonalna. Pacjenci Standaryzowani

Temat 5- Metody oceny w symulacji 

 

Harmonogram szkoleń "BasIQ"